ortozy indywidualne

rekonstrukcja płytki

rany przewlekłe

wrastające paznokcie

pomiary i dobór

masaż twarzy

owrzodzenie podudzi

odciski i modzele

KOMPRESJOTERAPIA

REFLEKSOTERAPIA

masaż stóp

LECZENIE RAN

stopa cukrzycowa

PODOLOGIA

brodawki

 GABINET PODOLOGICZNY

UL. ROSTAFIŃSKIEGO 9, WROCŁAW

© PODEA 2015-2020

.

G  A  B  I  N  E  T    S  P  E  C  J  A  L  I  S  T  C  Z  N  Y

podologia, leczenie ran, refleksoterapia, kompresjoterapia
gabinet podologi i refleksoterapii, leczenie ran przewlekłych - wROCŁAW

powrót

masaż refleksologiczny twarzy refleksoterapia Wrocław refleksolog

Refleksologia twarzy i głowy wprowadza w stan przyjemnego wyciszenia i głębokiego odprężenia. Pobudza procesy samoregulacji i samoleczenia organizmu. Skutecznie wspomaga leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. Wydzielanie się podczas masażu endorfin (hormonów szczęścia), serotoniny i innych tzw. neurotransmiterów poprawia nasze samopoczucie.

 

Delikatny masaż twarzy stymuluje mózg, reguluje energetykę organizmu. Poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego. Badania wykazały, że wyłącznie w refleksologii twarzy „pracuje się” na ciele migdałowatym, odpowiedzialnym za stan emocjonalny i radzenie sobie ze stresem. Dobroczynny wpływ na centralny układ nerwowy sprawia, że refleksologia twarzy i głowy jest rekomendowana w rehabilitacji schorzeń neurologicznych różnego pochodzenia. Pomaga w stanach depresyjnych, lękowych i bezsenności. Dodaje energii, usprawnia pracę umysłu.

 

Refleksologia twarzy to technika bezpieczna i niewiele jest przeciwwskazań do jej wykonywania. Zaleca się serie zabiegów w kilkudniowych odstępach. W przypadku uszkodzeń mózgu i rdzenia kręgowego masaże wykonuje się nawet codziennie.

Refleksoterapia twarzy